Unikát pro vaši stavbu: Cihly a dlažba s vlastním motivem

Unikát pro vaši stavbu: Cihly a dlažba s vlastním motivem

2 min čtení

Přáli byste si ozvláštnit stavbu jedinečným kouskem, který vám připomene důležitý milník nebo událost? Nechte si do cihly nebo dlažby vyrazit motiv podle vlastního přání.

Jméno, logo nebo rok dokončení stavby? Nápadům se meze nekladou

Chcete po sobě zanechat podpis nebo vlastnit výjimečný kousek? Ozdobte si cihlu nebo dlažbu téměř jakýmkoliv motivem. S personalizovanými produkty ozvláštníte stavbu, dlažbu nebo věnujte cihlu jako dárek svým sponzorům a příbuzným.

Co vám do cihly nebo dlažby vyrazíme?

  • jména, iniciály nebo názvy
  • děkovný a jakýkoliv další text podle vlastního přání
  • firemní logo, symboly, znaky a další tvary

Pro každý návrh vytváříme vlastní razidlo, které otiskneme do surového materiálu, necháme vyschnout a vypálíme na 1200 °C. Tradiční proces výroby zaručuje, že se finální kousek neobrousí a nevybledne. Personalizované cihly a dlažby pro vás vyrobíme už od jednoho kusu.

Kde využít personalizovanou dlažbu? Inspirujte se!

Pan Roman Ondrák si přál do své příjezdové cesty zapojit neobvyklý kousek, a proto se na nás obrátil s prosbou o personalizovanou dlažbu. Nechal si na ni vyrazit své iniciály a rok, ve kterém dokončil stavbu domu. Na dlažbě zanechá svůj podpis, který vydrží po generace.

Město Kadaň se rozhodlo rekonstruovat prostory před Františkánským klášterem v Kadani. Při výrobě dlažby jsme nechali na přání do několika kusů vyrazit logo města Kadaně.

Se značením tras svatojakubské pouti se na nás obrátila předsedkyně spolku Ultreia, z. s. Olga Jankovcová. Spolek chtěl českým městům nabídnout dlaždice s motivem tzv. mušle sv. Jakuba, které by značily poutní průchody. Na přání jsme vyrobili vzorek dlaždic, který posloužil k jednání s kraji.

Mám zájem o personalizovanou cihlu nebo dlažbu. Co teď?

Pokud jste si ujasnili, na co chcete personalizované produkty použít, stačí nám dodat jen pár informací. Co od vás k výrobě potřebujeme vědět?

  • Typ produktu, na který chcete nechat motiv vyrazit a potřebný počet kusů. Půjde o kameninovou dlažbu nebo cihlu?
  • Motiv, který zvěčníme do cihly nebo dlažby. Loga, symboly nebo znaky dodejte v křivkách nebo jako obrázek.

Nikdy nemusíte mít strach z finální podoby produktu – vždy si nad návrhem předem společně sedneme, vyladíme detaily, odsouhlasíme si případné úpravy a posoudíme finální podobu.

 

Překvapte své okolí cihlou, kterou nikdo nemá. Co do cihly vyrazíme, záleží jenom na vás. Poptejte u nás personalizované cihly nebo dlažbu a zanechte po sobě podpis.

Podobné články