Nový hydraulický lis 200 t

24. 11. 2016

Od začátku listopadu tohoto roku probíhá zkušební výroba na nově instalovaném hydraulickém lisu LT200SH. Tento lis je určen pro lisování polosuchých keramických směsí, které jsou do formy dávkovány automaticky pomocí zavážecího zařízení. Předností tohoto zařízení v porovnání se stávající výrobou je vysoká produktivita výroby a především kvalita takto vylisovaných výrobků. Celá výrobní linka je koncipována včetně samostatného zařízení na výrobu lisovací hmoty a kontinuální dopravy lisovací hmoty až do násypky lisu.

Mezi první výrobky vyráběné touto technologií, které společnost uvede na trh začátkem příštího roku, patří fasádní kameninové pásky formátu 250x65x10 mm. Výrobek je určen jako venkovní obkladový prvek na fasády, který na stavebních objektech napodobuje lícové zdivo.

Z nové výrobní linky bude postupně sortiment obohacen o další kameninové prvky jak pro fasády, tak i pro zahradní architekturu. Zákazník jistě uvítá přírodní vzhled tohoto materiálu a zároveň jeho dlouhodobou životnost danou výběrem kvalitních surovin s důrazem na technologii jejich zpracování a výpalem na vysokou teplotu.   

Hledáte pronájem skladovacích prostor nebo máte zájem o strojní obrábění na zakázku? prohlédněte si naše služby!